Szkoła Podstawowa

osiągnięcia i sukcesy szkoły podstawowej w roku szkolnym 2010/2011

Mateusz Wojtacha

- Osiągnął średnią stopni 5,8

Emilia Zięba

- III miejsce w Gminnym konkursie języka angielskiego

Adam Klimczak, Mateusz Moćko, Jakub Durlik

- II miejsce w Gminnym konkursie komunikacyjnym

Jakub Woźniak, Maja Cudzik

- II miejsce w Gminnym konkursie "W krainie baśni"

Natalia Nieśpielak

- I miejsce w Diecezjalnym konkursie plastycznym "Mój dom rodzinny"

Michał Jaskulski

- I miejsce w Gminnych zawodach pływackich

Karol Dróżdż

- II miejsce w Konkursie plastycznym Świętokrzyskich Parków Krajobrazowych

Paulina Skrzypek, Klaudia Miernik, Wiktoria Rabiej, Anna Kudrycka

- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym w Suchedniowie,
- III miejsce w XVII Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych Małogoszcz 2011

Natalia Rokicka, Jakub Górecki, Maja Cudzik

- III miejsce w wojewódzkim konkursie "Jan Paweł II - Patron Najgodniejszy"

Katarzyna Laskowska

- III miejsce w Gminnych zawodach pływackich

Cezary Osaica

- II miejsce w powiatowych zawodach w tenisa stołowego

Jakub Włosowicz, Wiktor Jugo, Tomasz Walaszczyk

- III miejsce w Gminnych konkursie ekologicznym

Maciej Piwek

- I miejsce w Wojewódzkich zawodach w tenisa stołowego,
- Wyróżnienie w Wojewódzkim plastycznym konkursie ekologicznym

Sandra Stępień

- Wyróżnienie w konkursie ekologicznym

Tomasz Wojdat, Michał Włosowicz, Konrad Urban

- I miejsce w Gminnym konkursie retorycznym

Maciej Piwek, Wiktor Kubicki, Dawid Kruk

- XII miejsce w V Memoriale Andrzeja Grubby w finale Ogólnopolskim

Michał Lesiak

- I miejsce w Gminnym Konkursie Pływackim

Maja Cudzik

- I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

Karol Polakowski

- II miejsce w Gminnym Konkursie "W krainie baśni"

Jakub Durlik

- I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w piłce nożnej o puchar miasta Radomia,
- I miejsce w Ogólnopolskich zawodach w piłce nożnej o puchar Tymbarku

Paulina Sikorska, Marcelina Ramiączek

- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym w Suchedniowie,
- III miejsce w XVII Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych Małogoszcz 2011

Natalia Nieśpielak, Daria Pięta

- Wyróznienia w Gminnym Konkursie Plastycznym "Pożar, powódź dniem i nocą, straż przychodzi ci z pomocą"

Maja Piotrowicz

- I miejsce w Gminnych zawodach pływackich w kategorii klas I-III

Dzisiaj jest:
Czwartek, 20 września 2018
Imieniny:
Eustachego, Filipiny, Faustyny

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
97741
odwiedzającym stronę